Kaip užsidirbti su Dronu : 10 būdų pasipelnyti

Galimybė užsidirbti su dronu didėja kiekvienais metais.

Bepiločių skraidyklių technologija yra gana išplėtota, ir kaip rezultatas, yra platus  kokybiškų dronų asortimentas rinkoje. Dauguma žmonių dažniausiai naudoja šiuos dronus tik pramogai, mėgaujasi skraidindami, fotografuoja ar filmuoja iš oro. Tačiau, galima užsidirbti su dronu . Ar smalsu sužinoti, kaip uždirbti pinigus su dronu ? Tikiuosi, taip!

Jei esate pakankamai kūrybingi, galimybių užsidirbti pinigų su dronais yra gana daug. Tačiau, prieš pradėdami, turėtumėte nepamiršti, kad jūs turite susipažinti su bepiločių orlaivių naudojimo taisyklėmis . Kiekvienoje šalyje yra tam tikri apribojimai.

Toliau pateikta informacija kaip paversti savo aistrą pelningu verslu ir uždirbti pinigus su savo dronu. 10 skirtingų būdų. Tai tik keletas iš labiausiai paplitusių būdų, kaip užsidirbti pinigų skraidinant dronus, ir jie remiasi filmavimu ir fotografavimu iš oro , išskyrus prekių pristatymą.

#1. Uždirbk parduodamas nuotraukas ir video iš oro

Vienas iš labiausiai paplitusių būdų, kaip užsidirbti su dronu yra parduoti nuotraukas ar video įrašus su žmonėmis ar gamta darytus iš oro. Fotografavimas iš oro gali būti gana pelningas verslas, ir tai yra labai populiaru šiandien. Tačiau, jei jūs norite padaryti šį darbą, jūs turite turėti droną su įrengta kameros stabilizavimo sistema ir kokybiška kamera, kuri padarys švarius aukštos kokybės vaizdo įrašus / nuotraukas iš oro. Pavyzdžiui, galite naudoti dronus su įrengta GoPro kamera ir turėti 4K Ultra HD vaizdo įrašus. Šios skraidyklės tinka filmuoti tiek lauke, tiek patalpose.

užsidirbti su Dronu

Yra du variantai, kaip patekti į šį verslą. Pirmasis yra rasti patrauklias ir unikalias vietas, išskirtinio gamtos grožio  kraštovaizdžius, turistų lankomas vietas arba populiarias lankytinas vietas. Kita vertus, jūs galite gauti užsakymą filmuotai medžiagai iš oro ir imtis darbo.

Kur galite parduoti savo darbo produktus? Ieškokite tinkamų vietų, tokių kaip kurortai, golfo laukai, pramogų parkai, ar miesto aikštės. Galite reklamuoti savo nuotraukas ir vaizdo įrašus internete. Pradžioje, jūs turėtumėte pradėti savo vietovėje ir parodyti savo darbus žmonėms, siekiant įgyti naujų klientų ir parodyti savo patikimumą.

Kita galimybė užsidirbti pinigų su filmuota medžiaga yra pradėti savo „YouTube” kanalą ir talpinti vaizdus užfiksuotus jūsų dronu. Paskelbkite savo dronu filmuotą medžiagą „YouTube” kanalę ir tapkite partnerystės programos dalyviu siekiant pradėti uždirbti pinigus internete. Šiuo būdu jūs galite gauti daug prenumeratorių.

Bet, žinoma, yra ir kitų būdų, kaip gauti pelną iš savo drono. Pavyzdžiui, galite padidinti srautą į tam tikrą svetainę ar internetinę parduotuvę, parduoti vaizdo reklamos vietą, reklamuoti savo produktus, ir dar daugiau.

Geriausios svetainės parduoti nuotraukas internetu.

# 2. Atidaryk privačią įmonę ir pasiūlyk tyrimų iš oro paslaugą

Maži nepilotuojami aparatai, kaip dronai, gali fotografuoti iš viršaus ir taip įrašyti sausumos vietas, kurias yra sunku arba neįmanoma pasiekti ir įvertinti nuo žemės. Šiandien dronai turi puikias skrydžio ir valdymo galimybes, kurios daro juos tinkamus sunkiai pasiekiamų vietų žvalgybai iš oro. Todėl jie pakeitė sraigtasparnius ir kitus orlaivius.

topografija

Tyrimai iš oro taikomi įvairiose srityse, įskaitant topografijos, skaitmeninių žemėlapių, archeologijos, GIS, ir taip toliau. Tiesą sakant, daug įmonių visame pasaulyje, turi tyrimų iš oro poreikį, ir tai yra gera galimybė atidaryti privačią įmonę ir pasiūlyti paslaugas tyrimams iš oro.

Taigi, jei norite užsidirbti pinigų iš geodezijos, turite pasiūlyti geriausios kokybės fotografijos paslaugas savo klientams. Žinoma, be aerofotografavimo, taip pat turit būti kvalifikuoti geodezijos srityje ir turėti specialų leidimą, dirbti šį darbą.

# 3. Vestuvių filmavimas ir fotografija iš oro

Vestuvių fotografija ir filmavimas yra populiarus ir, svarbiausia, labai pelningas verslas. Konkurencija yra tikrai didelė šioje srityje, todėl jūs turite pasiūlyti unikalius vestuvių vaizdo įrašus ir nuotraukas, kurie padaromi išskirtine perspektyva. Žmonės nori turėti gražias savo vestuvių nuotraukas, kurios primintų apie šią puikią dieną. Kodėl gi ne panaudojus savo drono šiam tikslui ?

vestuvės iš oro

Štai keletas patarimų kaip užsidirbti su dronu vestuvėse:

  • Jums reikia atidžiai skraidinti savo droną. Negalima skristi dronu tiesiogiai virš svečių, nes galite ką nors atsitiktinai sužaloti.
  • Raskite geriausią perspektyvą fotografuoti ar filmuoti , kai skraidinate droną.
  • Pasirinkite vestuvių fotosesiją lauke įspūdingoje vietoje, kur galima grožėtis spalvingais peizažais.
  • Venkite fotografavimo prieš Saulę, taip pat tamsių ir vienspalvių vietų, kur nuotraukos gali gautis neryškios.
  • Siūlykit savo klientams, tiek vestuvių vaizdo įrašus iš oro ir nuotraukas tuo pačiu metu.

Taigi, jūs siekiate išsiskirti iš kitų vestuvių video operatorių / fotografų ir gauti savo klientus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nusipirkti pažangų mažą droną ir didelės skiriamosios gebos kamerą , ir praktikuotis kiekvieną dieną. Jei esate šio amato pradedantysis, jūs turėtumėte pradėti kaip padejėjas video operatoriui ar fotografui, ir padaryti keletą vestuvių su nuolaida.

# 4. Pardavinėti dronus

Kitas verslas, kuris gali padėti jums uždirbti pinigus yra perparduoti. Tiesą sakant, visi dalykai, kurie taikomi kitų prekių perpardavimui taip pat tinka dronams.

Turėtumėte įsigyti populiarius naujus modelius viena kaina ir juos parduoti už didesnę kainą savo klientams. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai rasti tiekėjų, kurie parduoda dronus už prieinamą didmeninę kainą. Pažvelkite į dronus populiariausiose internetinėse parduotuvėse, tokiose kaip „Amazon” ir „eBay”.

dronas pardavimas

Tai atrodo paprasta iš pirmo žvilgsnio, bet jūs turėsite daug išlaidų ir mokesčių savo parduotuvei atidaryti ir išlaikyti. Tas pats su internetinėmis parduotuvėmis, tačiau mokesčiai yra šiek tiek kitokie. Taigi, turėkit tai omenyje, kai galvosite atidaryti parduotuvę šiam tikslui.

Jei jau turite parduotuvę  prekiaujančia elektros prietaisais, priedais, kompiuteriais ir pan, kodėl gi ne pridėjus dronus jūsų pasiūlymuose ? Tai didelis privalumas, nes jūs jau turite tokio verslo patirtį. Kita vertus, jūs galite turėti specializuotą dronų parduotuvę , kur prekiausite šias dronais, ir visą reikalingą jų įrangą ir priedais.

Tiesiog dar vienas patarimas: jei jūs galvojate apie dronų nuomos verslą, pamirškite jį. Šios skraidyklės yra labai pažeidžiamos, o jūs nenorite turėti problemų su savo klientais.

# 5. Apžiūros darbai

Daugelis pramonės įmonių naudojo sraigtasparnius ir lėktuvus tikrinti elektros linijas, nutolusias pastotes, siurblines ir panašius įrenginius ištisus metus. Tai buvo pavojinga pilotams ir taip pat labai brangu. Pastaraisiais laikais, dronai ateina į šį žaidimą, kai reikia atlikti tikrinimo darbus. Šie maži nepilotuojami orlaiviai pakeitė kitus lėktuvus, nes juose įrengti galingi fotoaparatai ir vaizdo siųstuvai tinkantys šiam darbui.

Jie gali greitai ir lengvai pasiekti vandens arba dujų realizavimo mazgus, ir padaryti kokybišką vaizdo medžiagą. Tai labai padeda komunalinėms įmonėms per reguliariai inspektuoti ir žalai vertinti. Be komunalinių paslaugų įmonių, kitoms įmonėms taip pat reikalingi dronų operatoriai tuo pačiu tikslu. Tiesiog paminėsiu statybos ir draudimo bendroves.

Jūs taip pat galite užsidirbti su dronu pinigų teikiant įvairius apžiūros darbus įmonėms visame pasaulyje – tai yra dar vienas protingas būdas panaudoti savo droną. Pavyzdžiui, gerai įrengtas dronas su 4K kamera gali padėti asfalto klojimo ir remonto įmonėm tikrinti jų darbo kokybę. Be to, šiandien maži dronai yra naudojami elektros linijų patikrinimui, mobiliojo ryšio antenų patikrinimui, tiltų apžiūrai, dujotiekio ir naftotiekio patikrinimui, stogų patikrinimui, ir tt Visi šie darbai suteiks Jums puikią progą uždirbti gerus pinigus naudojant skraidykles.

Taigi, jei jūs norite atlikti šiuos darbus, turite turėti vieną ar daugiau pažangių dronų, kurie yra našesni ir labiau stabilūs nei paprasti komercinių kvadrokopteriai. Todėl, jums reikia investuoti į brangius dronus ir papildomą įrangą, bet atsipirkimo laikotarpis yra gana trumpas, jei sugebat plėtoti savo verslą. Be to, jūs turite būti gerai apmokytas valdyti orlaivį ir filmuoti iš oro taip pat.

# 6. Reklamuok Nekilnojamąjį turtą, kurortus, viešbučius…

Taip, dronas yra puikus įrankis, skirtas veiksmingai reklamai. Jei esate verslus filmų kūrėjas turintis didelę patirtį skraidinant dronus, galite užsidirbti pinigų reklamuojant nekilnojamąjį turtą, kurortus ir viešbučius.

Drono nufilmuoti vaizdai iš oro gali greičiau parduoti privatų turtą ir įtakoti pardavimo kainą. Todėl nekilnojamojo turto agentai dažnai samdo  filmavimo iš oro įmones, kai reklamuoja nekilnojamąjį savo klientų turtą.

kurortas iš oro

Be nekilnojamojo turto video, maži dronai su didelės skiriamosios gebos kameromis taip pat yra naudojami iš oro filmuotai medžiagai gauti apie viešbučius , poilsiavietės ir panašiai. Tai yra geras būdas parodyti ir reklamuoti tam tikrą viešbutį, pavyzdžiui, kai yra įsikūręs gražioje vietovėje. Tokiu būdu, ypač poilsiavietės bus patrauklesnės lankytojams ir potencialiems klientams.

Be to, jūs galite užsidirbti su dronu skrisdami nedideliame aukštyje ir rodydami reklamą. Tai gera komercinė galimybė dronų savininkams. Kaip tai padaryti? Turėtumėte prijungti fotoaparatą savo drono apačioje ir skristi virš atitinkamos vietos. Nors dronas skrenda, jis siunčia vaizdo transliaciją į monitorių, kuris yra prijungtas prie siustuvo.

Jei norite ką nors parduoti, turite turėt gerą reklamą ir išsiskirti rinkoje iš kitų. Taigi, tai yra labai svarbu, padaryti gerą įspūdį ir pritraukti žmonių dėmesį. Šiandien kelionių agentūrų rinkodaros reikalauja unikalių nuotraukų ir vaizdo įrašų, kai reklamuoja ką nors. Griebk šią puikią galimybę uždirbti pinigus!

# 7. Pristatymas dronu

Kitas būdas užsidirbti su dronu yra jį naudoti skirtingai pristatymo tikslais. Pristatymas dronu yra novatoriškas sprendimas šiam darbui. Turėtumėte pasiūlyti pristatymo dronu paslaugas įmonėms ir organizacijoms, kokių reikia.

dronas pristatymas

Daugelis įmonių (pavyzdžiui, „Amazon”, AliExpress ir kt) jau naudoja bepilotes skraidykles šiam tikslui įtraukiant pristatymo su dronais paslaugas. Be to, medicinos įstaigos, nacionalinės institucijos ir labdaros organizacijos visame pasaulyje naudoja dronus, teikdamos įvairų tiekimą sunkiai pasiekiamose vietose. Kai vietos yra neprieinamos antžeminio transporto priemonių, dronai ateina į žaidimą. Be to, antžeminio transporto priemonių kelionės gali būti per brangios, kartais sunkiai pasiekiamos kai kuriose vietovėse.

Jūs galite pristatyti įvairių dalykų šiuo būdu. Toks pristatymas yra gana greitas ir labai saugus. Deja, maži komerciniai dronai negali pristatyti sunkius krovinius, o skrenda dėl mažo savo svorio. Turėkite tai omenyje, jei norite siūlyti šią paslaugą. Tačiau didesni dronai gali būti naudojami įvairių humanitarinių tarnybų saugiai pristatyti maisto, vandens, medikamentų ir pan.

# 8. Priežiūra, privatus tyrimas ir vaizdo stebėjimas

Daugelis didelių įmonių visame pasaulyje jau samdo dronu pilotus vykdyti priežiūrą iš oro tam tikrose srityse. Tiesą sakant, ji yra labiau ekonomiškai efektyvi įdarbinant vieną žmogų, kuris valdo droną ir gali padaryti kokybišką priežiūrą nei mokėti už stacionarias vaizdo kameras.

stebėjimas

Priežiūros dronai taip pat turi praktinio pritaikymo stebėsenai iš oro ir privačiam tyrimui. Maži nepilotuojami orlaiviai daro šiuos darbus lengvesniais ir mažiau pavojingais. Lyginant su kitais prietaisais, kurie yra naudojami stebėjimui, dronai yra mažiau pastebimi ir gali pasiekti beveik kiekvieną vietą.

Stebėjimui iš oro ir priežiūrai, turite turėti pažangų droną su 4K kamera, kuri yra pajėgi padaryti HD vaizdo įrašus ir nuotraukas. Dar geriau, terminio vaizdo kameros . Šie fotoaparatai yra dar efektyvesni nepalankiomis priežiūros iš oro ir stebėjimo sąlygomis.

Tai gali būti labai pelningas verslas. Pavyzdžiui, profesionalūs stebėjimo operatoriai JAV uždirbti iki 50.000 $ per metus.

# 9. Paieška ir gelbėjimas nelaimės atveju

Dronai taip pat gali labai padėti paieškos ir gelbėjimo misijose. Tradiciniai paieškos metodai, naudojant sraigtasparnius ir šunis gali būti nesėkmingi, kai kuriais atvejais ir gelbėtojai dažnai negali rasti dingusius žmones.

Kita vertus, dronai turi galimybę pastebėti ieškomus žmones, iš oro su lengvumu. Todėl, dronų operatoriai dažnai dirba su gelbėtojais nelaimės atveju teikdami vaizdo paslaugas. Laisvai samdomiems skraidyklių pilotams yra gerai sumokama už šį darbą.

Šie išmanūs nuotolinio valdymo aparatai gali suteikti vaizdo medžiagą viešojo saugumo pareigūnams realiu laiku, taigi, išgelbėti daugybę gyvybių stichinių nelaimių zonose. Todėl jie yra plačiai naudojami paveiktose uraganų, tornadų, potvynų, žemės drebėjimų ir pan srityse. Jie tinka dideliose apgyvendintose vietovėse, kuriose yra per daug pavojinga ar net neįmanoma pasiekti sausuma.

Labai sunku rasti ir išgelbėti žmones tokių nelaimių metu, bet dabar, tai daug lengviau panaudojus dronus. Kartais, jūs neturite dirbti šį darbą už pinigus. Jūs galite padėti kitiems žmonėms ir išgelbėti nukentėjusių žmonių gyvenimus su savo dronu ir būti humaniškas.

# 10. Tikslusis ūkininkavimas

Pagaliau, galite padaryti pelno, naudojant dronus tiksliame žemės ūkyje. Dronai yra labai naudingi pasėlių priežiūros ūkiui, nes jie žymiai sumažina reikalingas tokiam darbui išlaidas ir laiką.

žemės ūkis

Kai naudojate dronus tiksliame žemės ūkyje, jame turi būti įrengta specializuota infraraudonųjų spindulių vaizdo kamera, kuri gali fiksuoti konkrečio ilgio bangas. Šios kameros parodo konkrečias kontrastingas spalvas, o filmuojant ir pagal šiuos įrašus, operatoriai gali matyti bendrą augalų sveikatą tam tikroje srityje. Be to, dronai padeda ūkininkams su patikrinimais ir problemos diagnostikai . Kai kuriais atvejais, jie taip pat gali būti naudojama teikiant vietinį augalų gydymą.

Visi šie veiksmai gali padėti ūkininkams mažinti žalą augalams, sumažinti išlaidas, ir turėti didesnį derlių. Iš kitos pusės, dronų pilotai gali padaryti daug brangaus darbo už juos. Yra abipusė nauda, nes abi pusės gauna naudos iš šio sandorio.

Užsidirbti su Dronu. Apibendrinam

Kaip matote, yra daug būdų, kaip užsidirbti su dronu ; Jums tereikia įdėti šiek tiek darbo. Jei žinote kitų būdų ir mes neaprašėme juos, prašome nesidrovėti. Leiskite mums žinoti, apie tai savo komentaruose!