SEO Optimizacija

SEO Optimizacija . Kodėl ji reikalinga.

Efektyvios architektūros kūrimas svetainei ir aiški navigacija padės paieškos sistemoms greitai ir lengvai indeksuoti svetainę. Kas dar svarbiau, SEO optimizacija , suteiks lankytojams gerą jūsų svetainės naudojimo patirtį ir skatins pakartotinius apsilankymus. Verta prisiminti, kad „Google“ vis labiau atkreipia dėmesį į naudotojų patirtį.

Google srauto dydis yra aiškiausias SEO rodiklis.

seo optimizacija
seo optimizacija

Paieškos varikliui svarbu :

1. Aktualumas

Paieškos sistemos bando pateikti svarbiausius paieškos užklausos rezultatus. Kaip paieškos sistemos pateikia šiuos rezultatus, priklauso nuo jų vidinių algoritmų, kuriuos tikriausiai niekada tikrai nenustatysime, tačiau yra veiksnių, kurie gali būti tikri, kad turės įtakos šiems rezultatams ir jie visi yra pagrįsti aktualumu. Pvz.: ieškotojo vieta, jų paieškos istorija, dienos laikas ir kt.

2. Turinio kokybė

Ar reguliariai skelbiate idomius ir naudingus straipsnius, vaizdo įrašus , kurie yra populiarūs ir kokybiškai pagaminti ? Ar rašote tikriems žmonėms, o ne pačiam paieškos varikliui ? Na, turėtumėte. „Google“ ir toliau siekia ilgesnio straipsnių ir įrašų turinio, kurį supranta kaip parašytą lankytojui, o ne raktinių žodžių, pagal populiarias paieškos frazes, turinį. Kokybiški SEO Straipsniai gerai vertinami ir paieškos sistemų , ir svetainės lankytojų.

Iš esmės nustokite nerimauti dėl raktinių žodžių ir sutelkite dėmesį į puslapio lankytoją.

3. Vartotojo patirtis

Yra daug SEO optimizacijos privalumų, užtikrinančių geriausią įmanomą vartotojo patirtį. Jums reikia lengvai naršomos, aiškiai suprantamos svetainės su atitinkamu vidinių nuorodų susiejimu ir tinkamu turiniu. Visi šie veiksniai leidžia svetainės lankytojams ilgiau likti Jūsų tinklapyje ir toliau jį tyrinėti.

4. Svetainės greitis

Vis labiau paieškos varikliai kreipia dėmesį kaip greitai jūsų tinklalapiai įkeliami naršyklėje . „Google“ žymi rezultatus, kurie yra „Accelerated Mobile Page“ (AMP).

5. Suderinamumas tarp įrenginių

Ar jūsų svetainė ir jos turinys yra vienodai optimizuoti bet kuriam ekrano dydžiui ar įrenginiui? Turėkite omenyje, kad prisitaikantis dizainas (responsive) , labiausiai pageidaujamas mobiliojo optimizavimo būdas.

6. Vidinių nuorodų susiejimas

Mes kalbėjome apie naudą, užtikrinančią, kad jūsų svetainė turi aiškią ir lengvai naudojamą navigaciją. Tačiau taip pat yra svarbu, kad svetainės redaktoriai ir rašytojai skelbdami straipsnius, teisingai naudotų nuorodas, kurios padeda lankytojui judėti visoje svetainėje. Google teigiamai vertina kokybišką vidinių nuorodų susiejimą.

Vidinis nuorodų susiejimas turi daug privalumų:

  • Nuorodos suteikia auditorijai daugiau galimybių rasti įvairią informaciją. Turi būti tinkamai naudojamas ir aiškus nuorodų tekstas. Tai gali padėti sumažinti jūsų puslapio atmetimo (bounce) rodiklius.
  • Tai padeda pagerinti tam tikrų raktinių žodžių reitingą. Jei norime, kad šis straipsnis atitiktų terminą „ SEO optimizacija “, tuomet mes turime nukreipti nuorodas iš kitų svetainės puslapių, naudojant panašaus teksto variantus. Tai nurodo „Google“, kad šis straipsnis yra svarbus žmonėms, ieškantiems „SEO optimizacija“. Kai kurie ekspertai rekomenduoja keisti jūsų inkaro tekstą, nukreiptą į tą patį puslapį, kad „Google“ nematytų identiškus inkarus ir nelaikytų tai kaip „įtartinu“.
  • Jis padeda „Google“ nuskaityti ir indeksuoti jūsų svetainę. „Googlebots“, siunčiami norint gauti naują informaciją jūsų svetainėje, geriau supras, kiek naudingas ir patikimas jūsų turinys. Bus geriau ir greičiau indeksuojamas turinys.

7. Autoritetas

8. Meta aprašymai ir title tags

9. Schema žymėjimas

10. Tinkamai pažymėti paveiksliukai ir nuotraukos

11. „Evergreen“ turinys

12. Domenų vardai

13. Antraštės ir permalinkai

14. Komentarai

15. Lokalus SEO

16. Socialiniai tinklai

Kas netinka paieškos varikliui

17. Per daug raktažodžių

18. Nuorodų pirkimas ir pernelyg didelis apsikeitimas nuorodomis

19. Erzinantys skelbimai

20. Dubliuotas turinys

21. Paslėptas tekstas ir nuorodos

SEO Reklama – visada aktualu. Susisiekime.