Išorinis SEO

Išorinis SEO . Kas tai yra ?

Išorinis SEO – tai veiksmai, kurių imamasi už savo svetainės ribų, kad būtų galima paveikti jūsų reitingą paieškos rezultatų puslapiuose (SERPs).

Optimizuojant reitingavimo veiksnius už svetainės ribų, reikia pagerinti paieškos ir naudotojų suvokimą apie svetainės populiarumą, aktualumą, patikimumą ir autoritetą. Tai atlieka kitos, geros reputacijos vietos internete (puslapiai, svetainės, žmonės ir pan.), susiejančios arba reklamuojančios jūsų svetainę, ir efektyviai „garantuoja“ jūsų turinio kokybę.

Kodėl išorinis SEO svarbus ?

Nors paieškos algoritmai ir reitingavimo veiksniai nuolat kinta, SEO svarbu yra tinkamumas, patikimumas ir autoritetas, kurį efektyviai suteikia interneto svetainei išorinis SEO ir vis dar vaidina svarbų vaidmenį puslapio reitingui. Išorinis SEO yra svarbus.

Nors mes nežinome viso „Google“ algoritmo turiniui reitinguoti, duomenys iš mūsų paieškos variklių reitingavimo faktorių tyrimo rodo, kad su išoriniu SEO susiję veiksniai gali turėti daugiau kaip 50 proc. įtakos.

Nuorodos ir SEO

Atgalinių nuorodų kūrimas yra išorinio SEO pagrindas. Paieškos sistemos naudoja nuorodas kaip indikatorių į turinio kokybę, todėl svetainė, kuri turi daug didelės vertės atgalinių nuorodų, paprastai bus geriau vertinama nei kita lygiavertė svetainė, kuri turi mažiau atgalinių nuorodų.

Yra trys pagrindinės nuorodų rūšys, apibrėžtos kaip jos gautos : natūralios nuorodos, rankiniu būdu sukurtos nuorodos arba savarankiškai sukurtos nuorodos.

  • Naturalios nuorodos yra gaunamos be puslapio savininko veiksmų. Pavyzdžiui, koks nors tinklaraštis, pridedantis nuorodą savo įraše, kuri nukreipia į jūsų puslapį, kur galima rasti daugiau susietos informacijos.
  • Rankiniu būdu sukurtos nuorodos įgyjamos sąmoningai susiejant ryšius. Tai apima tokius dalykus, kaip gavimas nuorodų iš klientų į jūsų svetainę arba prašymas dalintis jūsų turiniu.
  • Savarankiškai sukurtos nuorodos , pvz., pridedant atgalinę nuorodą interneto kataloge, forume, dienoraščio komentaruose arba spaudos pranešime su optimizuotu „inkaro” tekstu. Kai kurios savarankiškai kuriamų nuorodų taktikos vadinamos „black hat” seo , paieškos variklius mėginančios apgauti taktikos.

Nepriklausomai nuo to, kaip buvo gautos nuorodos, paprastai jos perduoda tam tikrą seo vertę. Yra daug signalų, kurie teigiamai prisideda prie atgalinės nuorodos vertės didinimo.

Mobilus SEO – visada aktualu. Susisiekime.