PrecisionHawk žemėlapių sudarymo dronais programa nemokamai

PrecisionHawk, pirmaujanti komercinių dronų ir duomenų kompanija, paskelbė kad jų žemėlapių sudarymo ir analizavimo programinė įranga, komercinių dronų operatoriams yra nemokama.  Tai tiesa, dabar galite gauti PrecisionMapper nemokamai.

PrecisonHawk Vadovas Michael Chasen tiki, kad  komercinių dronų rinka stipriai plėsis, nes tampa vis mažiau sudėtinga tapti sertifikuotu drono valdytoju.  Tačiau jis mano, kad komercinės programinės įrangos didelės kainos yra vienas iš esminių veiksnių stabdančiu šią verslo sritį.

“Vis daugiau ir daugiau žmonių naudoja dronus verslo tikslais, tačiau programinė įranga yra realus ribojantis veiksnys” sako jis. “Kai kas nors moka tūkstančius dolerių už dronus, jie yra sukrėsti pamatę, kad reikia pirkti programinę įrangą kainuojančią dar tūkstančius dolerių , kuri iš tikrųjų padarys skraidyklę naudinga”.

Chasen pasiūlymas programinę įrangą tiekti nemokamai yra būdas grįžti į besiformuojančią dronų pramonę, tai verslo manevras, kuris atsipirko jam praeityje. Anksčiau Chasen buvo švietimo technologijų milžinės  „Blackboard” bendrovės vadovas, kuri būvo įgyta 2011 metais už $1.64 milijardą. Ši bendrovė startavo pasiūlydama programinę įrangą mokytojams nemokamai.

“Buvo laikas, kai žmonės prašydavo savo mokytojų nedėti klasės mokomosios medžiagos internete,” sako Chasen. “Bet kai mes padarėme paslaugą prieinamą, daugelis mokytojų pasinaudojo proga pateikti medžiagą visiems , net nebūnant klasėje.”

PrecisionHawk tikisi siūlydama nemokamą kartografavimo dronais programą, įžiebti panašų sprogimą dronų pasaulyje.

PrecisionMapper programa ankčiau kainavo iki $450 per mėnesį , planas su neribotu duomenų kiekiu. Programinė įranga, kuri siūlo kartu 2D ir 3D žemėlapius , sukurtus pagal medžiagą fotografuotą iš oro, dabar bus nemokama iki 60 tyrimų iš oro per metus ― plius nemokamas duomenų laikymas. Į šį nemokamą paketą įeina žemėlapių eksportavimas ir priega prie analizės įrankių skirtų žemės ūkiui, draudimui ir energetikos pramonei. Analizės įrankiai padeda tūrių skaičiavimui inspektoriams ir augalų sveikatos analizei, žemės ūkio vertinimui. Dronų technologijos žemės ūkyje

Kompanija teigia, paslauga apribos prieinamą laisvos vietos kiekį, bet Chasen teigia ji bus “bus daugiau nei pakankama verslui vykdyti.”  Programinė įranga galima su visais DJI ir PrecisionHawk dronais.

Chasen mano, kad komercinių dronų augimo potencialas yra milžiniškas ir kad šis pranešimas padės sumažinti vieną iš likusių kliūčių.

“Tai yra per daug nauja pramonės šaka, kad kiekvieną mėnesį mokėti $1,000 už programinę įrangą,” sako Chasen. “Esu įsitikinęs, kad su teisingomis paskatomis ši pramonės šaka vystisis labai greitai.”

Pasidomėk PrecisionMapper.