Mobilus SEO

Mobilus SEO . Optimizavimas mobiliems įrenginiams.

Mobilus SEO – tai procesas, užtikrinantis, kad lankytojai, kurie prisijungę prie jūsų svetainės su mobiliaisiais įrenginiais, turėtų įrenginiui optimizuotą turinį.

Kas yra Mobilus SEO ?

Kiekvienais metais žmonės vis daugiau laiko praleidžia mobiliuosiuose įrenginiuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, tačiau daugelis svetainių vis dar nėra skirtos skirtingiems ekrano dydžiams ir užkrovimo laikams. Mobilusis optimizavimas apžvelgia svetainės dizainą, svetainės struktūrą, puslapio greitį ir dar daugiau rodiklių, kad įsitikintumėte, jog nenorime netyčia prarasti lankytojus.

Mobilaus SEO geriausios praktikos

Jei jūsų svetainė jau yra optimizuota paieškos sistemoms, yra tik keletas papildomų dalykų, apie kuriuos reikia pagalvoti, kai optimizuojate mobiliesiems įrenginiams ir pereiti prie „Google“ mobiliojo pirmojo indeksavimo.

Puslapio greitis

Dėl techninių ir ryšio problemų, puslapių greitis mobiliesiems vartotojams yra dar svarbesnis nei stalinių kompiuterių naudotojams. Be optimizuoti vaizdų, ​​norėsite sumažinti kodą, sumažinti nukreipimus. Daugiau informacijos apie puslapio greitį galima rasti mūsų SEO puslapio geriausios praktikos puslapyje.

Nereikia blokuoti CSS, „JavaScript“ ar nuotraukų

Praeityje, kai kurie mobilieji įrenginiai negalėjo palaikyti visų šių elementų, mobiliųjų svetainių valdytojai blokavo vieną ar visus tris. Tačiau dabar tai nebėra teisinga, o išmanusis telefonas , „GoogleBot“ nori matyti ir kategorizuoti tą patį turinį, kurį mato vartotojai. Taigi neslėpkite jo. Šie elementai taip pat yra labai svarbūs siekiant padėti „Google“ suprasti, ar turite prisitaikančią mobiliems įrengimams svetainę (responsive).

Svetainės dizainas mobiliesiems telefonams

Mobilieji įrenginiai supaprastina ir atnaujina svetainių kūrimo būdus. Matomas ekranas (Above the fold) jau nebeturi reikšmės pasaulyje, kuriame ekranas perslenkiamas be galo.

Mobilus SEO nenaudoja „Flash“

Įskiepis gali būti neprieinamas jūsų vartotojo telefone, o tai reiškia, kad jie praleidžia visas pramogas. Jei norite sukurti specialius efektus, vietoj to naudokite HTML5.

Nenaudokite iššokančių langų

Tai gali būti sunkus ir varginantis bandymas uždaryti šiuos išokančius langus mobiliajame įrenginyje. Tai gali lemti aukštą lankytojų išėjimo rodiklį.

Didelių pirštų dizainas

Jutiklinio ekrano naršymas gali sukelti atsitiktinius paspaudimus, jei jūsų mygtukai yra per dideli, per maži arba arti ekrano slinkimo juostos.

Reklamos paslaugos – visada aktualu. Susisiekime.