Hover Camera – save valdanti skraidanti kamera

Propeleriai leidžia dronui skristi ir pasiekti gražiausias vietas, bet yra pavojingi naudoti patalpoje. Startup kompanija Zero Zero Robotics pristatė naują droną Hover Camera su anglies pluošto korpusu apsaugotais propeleriais. Taigi naudotojas gali saugiai skraidinti droną savo tiek lauke, tiek savo namuose.

Dronai gali atlikti skirtingas užduotis, tačiau Hover Camera būvo sukūrta daryti „aukštesnio-lygio” asmenukes. Dronas kabės ore ten, kur jūs jį paleisite iš rankų ir jo pozicija galėsite tiksliai nustatyti su programa jūsų išmaniajame telefone.

Jis taip pat naudoja pažangiausią dirbtinio intelekto programinę įrangą, kad nuotraukų darymas būtų intuityvesnis ir paprastesnis. Prietaisas įspūdingai palaiko savo aukštį, naudodamas veido ir kūno atpažinimo technologiją, fokusuojasi ties objektu ir seka jį iš paskos. Be nuotraukų darymo drono kamera gali filmuoti 4K kokybės video.

Zero Zero Robotics kūrėjų komanda turėjo panaudoti daug inovacijų projektuojant kompaktišką droną, saugų naudoti patalpoje (užregistruota 16 patentų). Drono svoris apie 240 g., taigi jis turi mažesnius panaudojimo apribojimus.
Propelerių apsaugos trukdo oro srauto judėjimui, todėl nuostoliai kompensuojami greitesniu propelerių sukimusi.

Zero Zero Robotics dabar ieško daugiau žmonių pratestuoti jau pagamintus 2000 dronų . Tada kompanija turės daugiau medžiagos demonstruojančios produktą. Jūs galite pažiūrėti trumpą video apie droną ir naudojamas technologijas. Tikimasi , kad jau šią vasarą galima bus įsigyti Hover Camerą.