Fotografavimas iš oro – naujausios technologijos žemės ūkyje

Multikopteris žemės ūkyje?

Turbūt daugelis multikopterius įsivaizduoja, kaip įrangą skirtą pramogai. Tačiau, šis naujas išradimas greitai buvo pritaikytas įvairiuose darbuose. Žinoma, viena svarbiausių multikopterio panaudojimo galimybių tapo

fotografavimas ir filmavimas iš oro. Šiuo metu, tai vis labiau tampa neatsiejama nekilnojamojo turto brokerio darbo dalis – nuotraukos iš paukščio skrydžio patraukia potencialių klientų dėmėsį bei perteikia privalumus. Vestuvių fotografai taip pat neatsilieką nuo naujausių technologijų – dabar vestuvių filmavimas bei fotografavimas iš oro tapo prieinamas daugeliui! Vis dar galvojate, kuo multikopteris gali būti naudingas žemės ūkio srityje? Štai jums keletas paprastų atsakymų!

multikopteris agrokultūroje

Galimybė padidinti derlių!

Filmuojant ar fotografuojant laukus iš oro, galima greitai pastebėti problemas ir taip laiku užkirsti joms kelią.

Taupykite laiką!

Įprastai, ūkininkai, kurie nori įvertinti savo pasėlius, turi nemažai laiko praleisti vaikštant po laukus. Tuo tarpu, multikopterio pagalba visa tai galima atlikti per itin trumpą laiką. Žinoma, toks įvertinimo būdas ne tik daug greitesnis, bet ir kokybiškesnis – pasėlių fotografavimas iš paukščio skrydžio leidžia aiškiai išanalizuoti esamą laukų situaciją. Vaizduose iš oro perteikiama visuma, o ne atskiros dalys. Taip galima susidaryti labai aiškų vaizdą. Gal viso lauko cheminėmis priemonėmis purkšti nereikia? Iš oro tai galima lengvai įvertinti. Tokiu būdu, ne tik mažiau išleidžiama cheminėms primonėms, tačiau ir saugoma gamta!

Straipsnio autorius Skypic