Meta žymės

Analizė

Domenas
Pritaikymas mobiliesiems
SSL
Meta žymės
Svetainės tekstai
URL
Nuotraukos
Fav ikona
Krovimosi greitis
Socialiniai tinklai
Puslapio apačia (Footer)
Top vietos
Programavimo klaidos
Naujienlaiškiai
Paieška
Konkurentų analizė
Atgalinių nuorodų kiekis ir kokybė

Kas yra Meta žymės ( Meta tags ) ?

Meta žymės pateikia paieškos sistemoms pagrindinę informaciją apie puslapį. Šie meta duomenys skirti paieškos sistemos robotams ir yra beveik nematomi puslapyje. Title meta žymė matoma naršyklės lango viršuje.

Paieškos robotai, tokie kaip Google, naudojasi meta duomenimis kad suprastų apie ką yra puslapis, reitingavimui, atvaizdavimui paieškos rezultatuose.

SEO meta žymės

  • Title meta žymė
  • Description meta žymė
  • Keywords meta žymė (nenaudojama SEO)

Title meta žymė – puslapio pavadinimas. Labai svarbi informacija paieškos sistemoms. Matoma paieškos rezultatuose ir naršyklės viršuje. Labai svarbu kad title žymė būtų unikali, skirtinga visuose puslapiuose. Labai svarbus SEO faktorius.

Description meta žymė – puslapio aprašymas matomas paieškos rezultatuose. Nors žymė nežimiai įtakoja puslapio poziciją paieškoje, bet yra labai svarbi naršytojui, suteikiant pagrindinę informaciją apie puslapį. Aprašymas turi būti patrauklus, kad lankytojas spūsteltų jūsų nuorodą.

Keywords meta žymė – puslapio pagrindiniai raktiniai žodžiai. SEO optimizacijoje beveik nenaudojama, nesuteikiant galimybės konkurentam matyti pagal kokius raktažodžius optimizuojamas puslapis.