Fotografavimas iš oro – nuotraukos, kurios PARDUODA

Ar žinote kas yra multikopteris? Ar kada nors teko vieną jų matyti skraidant aplink Jūsų kaimynystę? Jeigu ne – tai tik laiko klausimas, kada tai pamatysite. Taip yra todėl, nes fotografavimas iš oro tampa neatsiejama nekilnojamojo turto brokerio darbo dalis.nekilnojamojo turto fotografavimas

Kodėl tai populiarėja taip greitai?

Koks yra vienas svarbiausių nekilnojamojo turto skelbimo elementų?

NUOTRAUKA. Niekam nepatinka skelbimai, kurie yra be nuotraukų. Visų pirma, kiekvienas klientas nori pamatyti, kaip atrodo objektas. Tik įvertinus nuotraukas, jis nusprendžia ar verta gaišti savo laiką vykstant į apžiūrą.
Geriausias ir lengviausias būdas perteikti visus nekilnojamojo turto privalumus – fotografavimas iš oro. Svarbu tai, jog nuotraukos gali būti daromos tiek iš kelių metrų aukščio, tiek iš kelių šimtų metrų aukščio.

Fotografavimas iš oro – galimybė atskleisti vietos privalumus

Fotografavimas iš paukščio skrydžio yra puikus būdas potencialiems klientams parodyti nekilnojamojo turto vietos privalumus: kaimynystė, gamta, infrastrukūra.
Perkantiems nekilnojamąjį turtą, svarbiausia yra, kaip atrodo perkamas objektas, tačiau didelės reikšmės turi ir tai, kokia yra kaimynystė. Nuotraukos iš oro suteikia puikią galimybę tai įvertinti.

Nuotraukos yra SVARBU

Kai parduodamo nekilnojamojo turto kaina aititinka rinkos kainą, nuotraukos tampa esminiu faktoriumi, kuris paskatina potencialius klientus atvykti į apžiūrą. Jeigu niekas neatvyks apžiūrėti parduodamo nekilnojamojo turto, jo neparduosite. Šiuo atveju, geros, privalumus atskleidžiančios nuotraukos iš oro, yra žingsnis link potencialaus kliento sudominimo, o tai veda link apžiūros ir galiausiai – PARDAVIMO.

www.skypic.ltStraipsnio autorius Skypic