FLYMEDIA – Filmavimas iš Oro

Flymedia – filmavimas iš oro

Kodėl verta rinktis mus

Skraidyklė yra manevringas kompaktiškas ir prietaisas, kurį galima pakelti į dangų be didelių finansinių ir fizinių sąnaudų. Kitaip nei skrendant su lėktuvu, sraigtasparniu, oro balionu ar kita skraidykle, nereikia rūpintis leidimais, kuru, ieškoti tinkamos vietos nusileidimui ir pakilimui . Taip taupomi jūsų pinigai ir laikas. Skraidančios platformos mobilumas ir naujausios technologijos, kurias naudojame vaizdo kokybei užtikrinti, leidžia pasiekti pačius geriausius rezultatus. Bet tuo mūsų darbas dar nesibaigia. Esame pasiruošę ne tik užfiksuoti jūsų pageidaujamus vaizdus iš oro, bet taip pat sumontuoti gautą foto arba video medžiagą pagal jūsų norus.

Kaip tai mes darome

Vaizdus iš oro fotografuojame ir filmuojame, naudodami specialią skraidančią platformą. Paprastai tariant, tai – nuotoliniu būdu valdoma skraidyklė, drauge su savimi į orą kelianti ir vaizdo techniką – kamerą arba fotoaparatą. Siekiant kiek įmanoma labiau išplėsti vaizdo fiksavimo galimybes ir kokybę, mūsų skraidančios platformos yra aprūpintos pažangiausiomis skrydžio bei vaizdo stabilizavimo sistemomis.

Kas lemia vaizdo kokybę

Skraidyklėse sumontuota trijų ašių vaizdo stabilizavimo sistema, kitaip tariant mechanizmas, laikantis fotoaparatą arba kamerą, sukasi aplink savo ašį 360 laipsnių kampu, verčiasi 180 laipsnių kampu vertikaliai. Aukštos kokybės fotografijoms ir fullHD (1920×1080), ultraHD (4K) formato vaizdo medžiagai fiksuoti naudojame PANASONIC GH3 ir GH4 aparatus. Pati skraidanti platforma, nuotoliniu būdu yra valdoma net dviejų pilotų: pirmasis atsakingas už skraidyklės valdymą, antrasis – už fotoaparato arba kameros. Tokia veiksmų simbiozė leidžia patenkinti pačius įvairiausius klientų poreikius, realizuoti netikėčiausias foto arba video kompozicijas.

Pritaikymo galimybės

Kadangi skraidanti platforma yra sąlyginai nedidelė, be to valdoma radijo bangomis, galimų užfiksuoti vaizdų gausa yra beribė. Kitaip nei kitos skraidyklės, platforma gali skristi pakankamai ekstremaliomis sąlygomis – arti žemės, vandens telkinių ar medžių viršūnių, virš įvairių pastatų, miesto gatvėse, patalpose ar šiaip mažose erdvėse. Toks skraidyklės funkcionalumas itin išplečia vaizdo medžiagos pritaikymo galimybes įvairiose srityse. Tad ir mūsų siūlomų paslaugų spektras yra gana platus: nuo pramoginio skrydžio virš pageidaujamų objektų iki profesionalių topografinių nuotraukų. Mes ne tik fotografuojame ir filmuojame iš oro, bet taip pat teikiame tiesioginio vaizdo perdavimo paslaugą. Tad galime būti naudingi daugybėje sričių: kuriant reklamas, kino filmus, muzikinius klipus, įamžinant jums svarbius gyvenimo įvykius ar pomėgius, transliuojant įvairius renginius, netgi vykdant profesionalius geodezinius tyrimus.

Informacija gauta iš puslapio Flymedia.lt

naudingas straipsnis : filmavimo iš oro taisyklės